Poznaj MiguMig - zabawy z językiem migowym

Z tej strony Jowita i Michał, czyli MiguMałżeństwo z Wrześni.

Kim jesteśmy?

Jowita i Michał – podlaski temperament i wielkopolska organizacja. Pasjonaci edukacji najmłodszych w zakresie języków obcych. Każde z nas to głowa pełna niecodziennych pomysłów, których nie odważyliśmy się realizować osobno. Razem nawet najbardziej nieszablonowe koncepcje wprowadzamy w życie. Nie boimy się wyzwań, lubimy odkrywać nieznane – właśnie tak powstało MiguMig – zabawy z językiem migowym.

MiguMig to przestrzeń niecodziennego rozwoju dla Ciebie i Twoich podopiecznych!

Jesteś nauczycielem? Terapeutą? Logopedą? Pracujesz w świetlicy szkolnej? A może jesteś rodzicem, który szuka ciekawych, rozwojowych zajęć dla swoich pociech? Dobrze trafiłeś! W MiguMig zapraszamy Was i Waszych podopiecznych do rozpoczęcia niezapomnianej przygody z językiem migowym. Przygotowujemy autorskie materiały dydaktyczne, karty pracy, piosenki, scenariusze zajęć i przedstawień, plakaty i wiele więcej. Uczymy Was jak zamigać proponowane przez nas znaki oraz jak wprowadzić je do szkolnej/ przedszkolnej/ gabinetowej/ domowej codzienności. Zabieramy Was i Wasze dzieci w zaczarowaną podróż po krainie języka migowego. Ale UWAGA uprzedzamy – wciąga! 🙂

Co nas wyróżnia?

Program

Autorski program ukierunkowany na to, co najbliższe dziecku - rodzina, zabawa, przyroda, kolory - to tematy, które najchętniej poruszają maluchy.

Atrakcyjność

Nasze działania zawsze dostosowane są do wieku małego odbiorcy i przekazywane są w taki sposób, aby zainteresować dziecko i zachęcić do aktywnego uczestnictwa.

Doświadczenie

Dziecko jest najbardziej wymagającym odbiorcą, dlatego tak ważne jest doświadczenie i odpowiednie podejście, czego nie brakuje w MiguMig.

Otwartość

Widzimy, że coraz więcej nauczycieli i rodziców chciałoby otworzyć świat języka migowego przed swoimi dziećmi. Dlatego udostępniamy i dzielimy się stworzonymi przez nas materiałami dydaktycznymi, zabawami i pomysłami.

Innowacja

Zajęcia z języka migowego, które za granicą są standardem, u nas wciąż stanowią innowację. Niosąc za sobą szereg korzyści rozwojowych dla dzieci, coraz chętniej wybierane są przez rodziców i dyrektorów.

Liczby mówią same za siebie!

1000 +
Migających z nami dzieci
100 +
Nauczycieli i specjalistów, którzy nam zaufali
10 +
Zrealizowanych szkoleń i warsztatów

Co znajdziesz na naszej stronie?

Sklep Internetowy

Aby ułatwić Wam wprowadzanie języka migowego do (przed)szkolnej codzienności, tworzymy materiały dydaktyczne, które pokochały już setki dzieci!

Facebook

Na naszym fanpage dzielimy się naszymi działaniami, pomysłami i przemyśleniami. Na bieżąco informujemy też o szkoleniach, live'ach i warsztatach. Tam dzieje się zdecydowanie najwięcej. Zapraszamy!

Instagram

Nasze spotkania są w pełni dostosowane do wszystkich nauczycieli. Nie musisz znać języka migowego, aby pokazać świat języka migowego dzieciom. Na naszym instagramowym koncie publikuję bieżące aktualności oraz próbki lekcji!

Kanał "Migu Mig"

Na naszym kanale znajdziesz piosenki, zabawy i wiele innych inspiracji, które urozmaicą Wasze zajęcia, dodając im migowy akcent. Możesz wykorzystać je podczas zajęć z dziećmi lub samodzielnie przygotować zabawę, opierając się o nasze propozycje.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Koszyk
Scroll to Top